پیام فرستادن
Kunshan Grace Hardware Co., Ltd.
نقل قول
درباره ما
شریک حرفه ای و قابل اعتماد شما
ما آشکارساز پودر مغناطیسی، دستگاه تست مواد، میکروسکوپ متالوگرافیک، چنین ابزارهای آزمایشی، کیفیت بالای محصول و ظاهر زیبا را تضمین می کنیم. کنترل کیفیت به شدت از خرید مواد اولیه در انبار تا مراحل مختلف ماشینکاری و بسته بندی نهایی انجام می شود.اول، ما مرکز ماشینکاری دیجیتال با دقت بالا خود را برای ساخت قالب در کارگاه قالب ویژه داریم، قالب عالی ظاهر محصول و اندازه آن را با دقت بالا می‌آورد.دوم، ما مراحل انفجار را اتخاذ می کنیم، سطح اکسیداسیون را حذف می کنیم، سطح را روشن و تمیز و یکنواخت و زیبا می کن...
بیشتر بدانید

0

سال تاسیس

0

میلیون+
کارمندان

0

میلیون+
مشتریان خدمت کردند

0

میلیون+
فروش سالانه
چین Kunshan Grace  Hardware Co., Ltd. کیفیت بالا
مهر اعتماد، چک اعتبار، RoSH و ارزیابی توانایی تامین کننده. شرکت دارای سیستم کنترل کیفیت و آزمایشگاه تست حرفه ای است.
چین Kunshan Grace  Hardware Co., Ltd. توسعه
تیم طراحی حرفه ای داخلی و کارگاه ماشین آلات پیشرفته می تونیم با هم همکاری کنیم تا محصولاتی که شما نیاز دارید رو توسعه بدیم.
چین Kunshan Grace  Hardware Co., Ltd. تولید
ماشين هاي پیشرفته اتوماتيك، سيستم کنترل سختي فرآیند ما مي تونيم تمام ترمينال هاي الکتريکي رو فراتر از نياز شما بسازيم
چین Kunshan Grace  Hardware Co., Ltd. 100درصد خدمات
بسته بندی عمده و سفارشی کوچک، FOB، CIF، DDU و DDP. اجازه بدید به شما کمک کنیم تا بهترین راه حل را برای همه نگرانی هایتان پیدا کنید.

کیفیت اتصال دهنده های پیچ و مهره & بست های گل میخ سازنده

محصولاتی را بیابید که نیازهای شما را بهتر برآورده کنند.
موارد و اخبار
جدیدترین نقاط داغ.
شرکت چین فاستنر
شرکت Kunshan Grace Precision Hardware Co، Ltd یک شرکت متخصص در تولید و فروش لوازم اتصال مانند بولت ها، پیچ ها، مغز ها و میله های رشته ای است. با تمرکز بر دقت و کیفیت، Kunshan Grace Precision Hardware Co، Ltd. خود را به عنوان یک تامین کننده قابل اعتماد در صنعت اتصال تاسیس کرده است.محصولات این شرکت به طور گسترده ای در صنایع مختلف استفاده می شود، از جمله خودرو، ساخت و ساز و ماشین آلات. شرکت Kunshan Grace Precision Hardware Co., Ltd. به تعهد خود به رضایت مشتری و بهبود مستمر افتخار می کند.تیم حرفه ای شرکت با تجربه تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود که تمام محصولات با بالاترین استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان مطابقت دارند. به عنوان یک بازیگر پیشرو در بازار اتصال، Kunshan Grace Precision Hardware Co، Ltd به ارائه راه حل های نوآورانه و خدمات عالی به مشتریان خود اختصاص داده شده است.شهرت این شرکت برای برتری و صداقت آن را به یک شریک قابل اعتماد برای کسب و کار در سراسر جهان تبدیل کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Kunshan Grace Precision Hardware Co., Ltd و طیف وسیعی از محصولات آن، لطفا از وب سایت آنها بازدید کنید یا به طور مستقیم با تیم فروش آنها تماس بگیرید.

2024

03/23